O projekcie

W Sieci można znaleźć wiele stron propagującą wątpliwej jakości informacje na temat ziół oraz ziołolecznictwa. Bzdury, którymi karmią nas domorośli znawcy tematy przyprawiają niejednokrotnie o zażenowanie. Ta strona ma stać w opozycji do popularyzacji nierzetelnych informacji na temat wpływu ziół na organizm człowieka.

Staram się, żeby każdy artykuł, który pojawi się na tej stronie posiadał solidne podstawy merytoryczne (w tym źródła na podstawie których opieraliśmy się tworząc dany tekst) i stanowił realną wartość dla czytelnika.

Autorzy przygotowujący artykuły zamieszczane w naszym serwisie w większości posiadają wykształcenie kierunkowe a tworząc je posiłkują się wiarygodnymi źródłami. Wierzę, że takie podejście do tematu wpływu ziół na zdrowie człowieka pozwoli na rzeczowe podejście do tematu.

PAMIĘTAJ JEDNAK, że ŻADNE informacje znalezione w internecie nie zastąpią konsultacji z lekarze. Zioła (podobnie jak lekarstwa) mogą wpływać na nasz organizm zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Dlatego nie traktuj siebie jak poligonu doświadczalnego i suplementację również ziół skonsultuj ze swoim lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Serafin