Autorzy

Staramy się, aby w naszym serwisie pojawiały się najwyższej jakości materiały, które poparte są badaniami naukowymi. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z wiarygodnymi redaktorami oraz specjalistami w swoich dziedzinach (dietetycy, technicy farmacji, itp.).

Chcesz nawiązać z nami współpracę jako autor?
Zapraszamy do kontaktu: tomek@zielonyczlowiek.pl

Poniżej znajdziecie listę autorów, których materiały możecie znaleźć w naszym serwisie:

Tomasz Serafin

jestem pomysłodawcą i właścicielem zielonego człowieka. Mam ambicję, żeby ten serwis stał się źródłem rzetelnej wiedzy dla osób zainteresowanych ziołami i ich wpływem na nasz organizm. Z tego powodu dbam o to, żeby artykuły pojawiające się na łamach naszego serwisu miały swoje poparcie w świecie nauki.

Jeśli posiadasz merytoryczną wiedzę i chciałbyś nawiązać z nami współpracę to serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez wskazany powyżej adres e-mail.

Agata Pavlinec

Agata Pavlinec, ur. w 1979 r., redaktorka i bloggerka specjalizująca się w tematyce medycyny i zdrowia, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, freelancerka dla czasopism „Polityka” i „Dziecko” oraz licznych portali internetowych. Prywatnie zafascynowana genetyką, jogą i zdrowym stylem życia. 

Aleksandra Rutkowska

jestem z wykształcenia dietetykiem i technikiem farmaceutycznym. W pracy w aptece skutecznie łączę oba zawody dzieląc się z pacjentami swoją wiedzą i doświadczeniem. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i webinarach poświęconych żywieniu, interakcji leków z żywnością i farmakologii.